Mecz Hull City kontra Watford, wynik 1-2

Drużyny Hull City i Watford spotkały się w emocjonującym meczu piłkarskim w ramach 19. kolejki Championship. Mecz odbył się na The MKM Stadium, a ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna Watford, wygrywając 2-1 nad Hull City. Wynik na przerwę to 1-1, a emocje sięgały zenitu przez całe spotkanie.

Mecz piłki nożnej: Hull City kontra Watford

Dnia 2 grudnia 2023 roku odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Hull City i Watford w ramach 19. kolejki Championship. Spotkanie miało miejsce na The MKM Stadium o godzinie 15:00.

Sędzią głównym tego pojedynku był John Busby.

W pierwszej połowie meczu drużyna gości, Watford, wyszła na prowadzenie po bramce strzelonej przez J. Lewisa, asystę zanotował E. Kayembe (8'). Jednakże, Hull City szybko odpowiedziało za sprawą S. Twine'a, który w 10. minucie doprowadził do wyrównania.

Po wyrównującej bramce, obie drużyny starały się o kolejne trafienie, jednak wynik do przerwy utrzymał się na 1-1.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, kiedy to W. Hoedt strzelił bramkę dla Watford w 74. minucie, ustalając wynik na 1-2 na korzyść gości.

Spotkanie to nie obyło się bez kartek. Zawodnik Hull City, Aaron Connolly, został ukarany żółtą kartką w 90. minucie, natomiast żółte kartki dla drużyny Watford otrzymali Ryan Andrews (38') oraz Ben Hamer (85').

Podczas tego meczu nie doszło do żadnych czerwonych kartek, jednak emocje na trybunach i boisku sięgały zenitu.

Wynik 1-2 dla Watford oznacza, że Hull City zostaje zmuszone do podjęcia wysiłku, aby odrobić straty w kolejnych spotkaniach przeciwko QPR, Middlesbrough i Cardiff. Natomiast Watford będzie chciał utrzymać swoją dobrą dyspozycję w nadchodzących meczach przeciwko Southampton, Ipswich i Cagliari.