Watford vs Norwich, wynik spotkania 3-2

W emocjonującym spotkaniu w ramach 18. kolejki Championship drużyna Watford podejmowała zespół Norwich na Vicarage Road. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2 po pełnym zwrotów akcji widowisku. Wynik na przerwę wskazywał na remis 2-2, jednak ostatecznie to Watford wywalczył cenne trzy punkty.

Wspaniałe emocje na Vicarage Road

Dzisiejszy wieczór na Vicarage Road był pełen niespodzianek i emocji, gdy Watford podejmowało drużynę Norwich w meczu ligowym Championship. Obie drużyny walczyły dzielnie, a mecz dostarczył kibicom mnóstwo goli i kartek. Ostatecznie gospodarze zdołali wygrać 3-2, ale droga do tego zwycięstwa była długa i pełna napięcia.

Pierwsza połowa pełna zwrotów akcji

Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego, Norwich ruszyło z impetem i już w 3. minucie D. Batth wpakował piłkę do bramki, dając drużynie gości prowadzenie 1-0. Wydawało się, że to będzie łatwe popołudnie dla drużyny przyjezdnej, która podwoiła swoją przewagę w 12. minucie za sprawą Hwang Ui-Jo. Jednakże, Watford nie zamierzało się poddawać i odpowiedziało dwoma bramkami. Najpierw w 30. minucie I. Koné zdobył gola, a następnie trzy minuty później M. Rajović wyrównał wynik na 2-2. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, ale emocje na boisku i na trybunach były ogromne.

Dramatyczna druga połowa

Druga połowa również nie zawiodła oczekiwań kibiców. W 77. minucie Y. Asprilla strzelił bramkę dającą Watford prowadzenie 3-2. Drużyna gości próbowała odrobić straty, ale gospodarze z całych sił bronili swojej bramki. Emocje sięgały zenitu, a kibice na Vicarage Road dostali prawdziwe widowisko piłkarskie.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Watford 3-2, a obie drużyny zasłużyły na brawa za wspaniałą grę. Mecz był pełen zwrotów akcji, a kibice na pewno nie będą go szybko zapominać.

Żółte kartki zostały pokazane Jake'owi Livermore'owi z drużyny gospodarzy, oraz Jackowi Stacey'owi, Shane'owi Duffy'emu, Dimitriosowi Giannoulis'owi i Borji Sainz'owi z drużyny gości.

Następne mecze dla Watford to starcia z Southampton, Ipswich i Preston, natomiast dla Norwich czekają potyczki z Preston, Sheffield Wednesday i Toulouse.