Mecz Middlesbrough kontra Watford, wynik końcowy 3-1

Middlesbrough podejmowało wczoraj na Riverside Stadium drużynę Watford w meczu, który zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie to miało miejsce w ramach 46. kolejki Championship, a jedna bramka padła jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 1-0 dla Middlesbrough. Emocje sięgały zenitu podczas tej starcia, które odbyło się 4 maja o godzinie 11:30.

Podsumowanie Meczu Middlesbrough - Watford: 3-1

Mecz pomiędzy drużynami Middlesbrough a Watford rozegrany na Riverside Stadium był pełen emocji i zwrotów akcji. Drużyny starały się zaprezentować jak najlepszą grę, ale to gospodarze okazali się skuteczniejsi, pokonując gości z wynikiem 3-1.

Relacja Meczowa:

1' Początek spotkania na Riverside Stadium! Obie drużyny w pełnym składzie ruszają do walki o kolejne punkty w Championship.

20' Pierwsza żółta kartka w meczu dla Watford! Matthew Pollock otrzymuje upomnienie od sędziego za faul na połowie przeciwnika.

28' GOOOL! Middlesbrough obejmuje prowadzenie dzięki strzałowi E. Latte Latha! Asystuje L. Ayling, który świetnie dogrywa piłkę do kolegi.

33' Finn Azaz z Middlesbrough również otrzymuje żółtą kartkę za zbyt zdecydowane wejście w środku boiska.

73' Bramka dla Watford! W. Hoedt wyrównuje stan meczu na 1-1. Y. Asprilla z zespołu gości pomaga mu w zdobyciu gola.

78' Kolejny gol! Tym razem to Middlesbrough ponownie wychodzi na prowadzenie. A. Bangura trafia do siatki, a asystę zanotowuje I. Jones.

84' I. Jones z Middlesbrough podnosi wynik na 3-1! L. Ayling tym razem odpłaca się za asystę, pomagając koledze zdobyć bramkę.

90' Sędzia kończy mecz na Riverside Stadium! Middlesbrough pokonuje Watford 3-1, zdobywając cenne trzy punkty w Championship.

Po meczu atmosfera na stadionie jest pełna radości po zwycięstwie gospodarzy. Kibice Middlesbrough świętują zespół, który zaprezentował się w dobrej formie i skutecznie wykorzystał okazje podczas tego pojedynku.

Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się ciekawie, a zwłaszcza po tak emocjonującym starciu na Riverside Stadium. Middlesbrough i Watford będą mieć okazję udowodnić swoją siłę w kolejnych spotkaniach w ramach Championship.