Mecz QPR - Watford, wynik końcowy 1-2

Dziś rozegrano emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami QPR i Watford w ramach 27. kolejki Championship. Spotkanie odbyło się na stadionie MATRADE Loftus Road, a ostateczny wynik to 1-2. Po pierwszej połowie na tablicy wyników nie było zmian, jednak w drugiej części gry obie drużyny popisały się bramkami, dając kibicom wiele emocji.

Relacja z meczu piłki nożnej: QPR vs Watford

Mecz pomiędzy drużynami QPR i Watford odbył się na stadionie MATRADE Loftus Road w ramach 27. kolejki ligi Championship. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12:00.

Sędzią głównym tego starcia był Simon Hooper z Anglii. Mecz zakończył się zwycięstwem gości z Watford, którzy pokonali gospodarzy rezultatem 2-1.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-0. Obie drużyny miały okazje, jednak żadna z nich nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

W 60 minucie Jake Livermore otworzył wynik na korzyść Watford, zdobywając bramkę po asyście Matheusa Martinsa. Pięć minut później Livermore podwyższył prowadzenie dla gości, a asystę zanotował Yáser Asprilla.

Na 77. minucie Lyndon Dykes zdobył bramkę dla QPR, dając swojej drużynie szansę na odrobienie strat.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść Watford, mimo że obie drużyny miały okazje do zdobycia kolejnych bramek.

W trakcie meczu arbiter ukarał żółtymi kartkami trzech zawodników gospodarzy: Sama Fielda, Kennetha Paala i Jacka Colbacka. Z kolei w drużynie gości kartki obejrzeli Jake Livermore, Wesley Hoedt i Tom Dele-Bashiru.

Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek w trakcie tego spotkania.

W najbliższych meczach QPR zmierzy się z zespołami Millwall, Huddersfield i Blackburn, natomiast Watford zmierzy się z zespołami Bristol City, Sheffield Wednesday i Southampton.