Norwich - Watford, wynik meczu - 0-1

Norwich - Watford 0-1. Dnia 2023-01-02 15:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 26 pomiędzy Norwich a Watford.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Norwich a Watford wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: Vakoun Issouf Bayo 86' 0-1 Ismaïla Sarr

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 18' Grant Hanley 45'

Żółte kartki Watford: Jeremy Ngakia 4' James Morris 49' Francisco Sierralta 68'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia meczu to James Linington, Anglia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Preston i Coventry natomiast Watford z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Rotherham.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi ekscytujące starcia w lidze Championship. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Liam Gibbs Jeremy Ngakia nieprzerwanie zapewniają wyborowym kibicom wiele wrażeń. Stale obserwujemy spektakularne bramki i asysty, nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Norwich oraz Watford i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Carrow Road.