Mecz Watford kontra Blackpool, wynik 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Watford a Blackpool wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Vicarage Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Watford a Blackpool.

Gole strzelali: T. Adeyemo 72' 1-0 I. Sarr 87' 2-0

Żółte kartki Watford: Mario Gaspar 41' João Ferreira 64'

Żółte kartki Blackpool: Chris Maxwell 86' James Husband 86' Charlie Patino 88'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter meczu to Gavin Ward, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Watford zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Reading a Blackpool z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Southampton.

Liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Championship. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Mario Gaspar Chris Maxwell raz za razem serwują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania nie są interesujące. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wyśmienite bramki i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Championship. Watford i Blackpool jak ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Vicarage Road.

Kliknij i przeczytaj o treningach na świeżym powietrzu!