Wigan vs Watford, wynik meczu 0-1

Wigan vs Watford, wynik 0-1. W dniu 2022-10-29 14:00 na stadionie DW Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 18. Zmierzyły się Wigan i Watford.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wigan oraz Watford wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: João Pedro 87' 0-1 Y. Asprilla

Żółte kartki Wigan: Tendayi Darikwa 14' Graeme Shinnie 62'

Żółte kartki Watford: Francisco Sierralta 42' Hamza Choudhury 77'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wigan stanie naprzeciw Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea i Coventry. Kolejno natomiast Watford z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Reading.

Bardzo często wierni kibice futbolu śledzą fascynujące starcia w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Tendayi Darikwa Francisco Sierralta nieprzerwanie zapewniają swoim kibicom mnóstwo emocji. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nader zażarte, nie często zdarza się, iż są to spotkania nużące. Nieprzerwanie obserwujemy wyjątkowe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. Wigan oraz Watford i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, DW Stadium.