Dnia 2022-05-22 15:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz pomiędzy Chelsea oraz Watford zakończony wynikiem 2-1

Chelsea - Watford 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea a Watford wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-05-22 15:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się Chelsea oraz Watford.

Gole strzelali: K. Havertz 11' 1-0 Kenedy D. Gosling 87' 1-1 A. Masina R. Barkley 90' 2-1 R. James

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Watford:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter spotkania to Mike Dean, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chelsea stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Watford z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle interesujące starcia, które startują w lidze Premier League. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak stale zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy wspaniałe gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się nader nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Chelsea oraz Watford z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stamford Bridge.