Dnia 2022-04-30 14:00 na stadionie Vicarage Road miał miejsce mecz pomiędzy Watford i Burnley zakończony wynikiem 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Watford a Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-30 14:00 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Watford a Burnley.

Gole strzelali: J. Tarkowski 8' 1-0 J. Cork 83' 1-1 C. Taylor J. Brownhill 86' 1-2 M. Vydra

Żółte kartki Watford: Juraj Kucka 87'

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 48' Nathan Collins 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter meczu to Craig Pawson, Anglia. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Watford stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Everton i Leicester. Kolejno natomiast Burnley podejmie Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Aston Villa.

Dzisiaj wierni fani z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia w lidze Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Juraj Kucka James Tarkowski wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki męczą. Nieprzerwanie obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Watford i Burnley w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Vicarage Road.