Back to Top

Mecz pomiędzy Ipswich - Watford, wynik 0-0

Ipswich vs Watford, wynik meczu: 0-0

W sobotni wieczór na stadionie Portman Road drużyny Ipswich i Watford zmierzyły się w emocjonującym starciu w ramach 42. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się remisem 0-0, a pomimo zażartej walki żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Spotkanie to odbyło się pięć dni temu, dokładnie 10 kwietnia o godzinie 18:45.

Southampton vs Watford, wynik 3-2

Mecz Southampton - Watford, wynik 3-2

W ostatnim meczu rozegranym w Championship drużyna Southampton podejmowała Watford na St. Mary's Stadium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2 po emocjonującej rywalizacji. Już po pierwszej połowie Southampton prowadziło 2-1, a ostateczny wynik został ustalony po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz odbył się 2 dni temu, 13 kwietnia o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy Watford - Leeds, wynik 2-2

Spotkanie Watford - Leeds zakończone wynikiem 2-2

W meczu pomiędzy Watford a Leeds, rozegranym 29 marca o godzinie 20:00 na stadionie Vicarage Road, obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku. Mimo prowadzenia 2-1 na przerwę, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2. To było starcie pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które z pewnością długo będzie wspominane przez kibiców obu klubów.

Watford vs Coventry, wynik końcowy 1-2

Mecz Watford vs Coventry dnia 2024-03-09 15:00: końcowy wynik 1-2

W emocjonującym starciu zespołów Watford i Coventry, które odbyło się na stadionie Vicarage Road, faworyzowani gospodarze musieli uznać wyższość rywali. Ostatecznie to drużyna Coventry wyszła zwycięsko z boiska, pokonując swoich przeciwników 2:1. Mecz ten miał miejsce w ramach 37. kolejki ligi Championship, a wynik na przerwę wskazywał na remis 1:1. Dochodząc do wniosku w dniu 11 marca 2024 o godzinie 8:13 czasu UTC, możemy stwierdzić, że emocje po tej potyczce wciąż są żywe.

Rotherham kontra Watford 0-1

Mecz Rotherham kontra Watford, wynik 0-1

W miniony weekend na stadionie AESSEAL New York Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Rotherham i Watford w ramach 33. kolejki Championship. Pomimo wyrównanej walki, to bramka strzelona w drugiej połowie decydowała o losach spotkania. Ostatecznie to Watford wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując Rotherham 1-0. Mecz ten odbył się dwa dni temu o godzinie 15:00, a pomimo starań obu zespołów, na tablicy wyników do przerwy widniał remis 0-0.]]>

Mecz Watford kontra Preston, wynik 0-0

Watford kontra Preston, wynik meczu 0-0

W meczu pełnym walki i determinacji pomiędzy drużynami Watford oraz Preston, żadna z ekip nie zdołała pokonać rywala, co zaowocowało ostatecznym wynikiem 0-0. Spotkanie to odbyło się na stadionie Vicarage Road w ramach 41. kolejki Championship. Mimo starań obu zespołów, bramki nie padły ani przed przerwą, ani po niej. Mecz miał miejsce 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, co oznacza, że od tego momentu minęły już dwa dni.

Mecz Birmingham vs Watford, wynik końcowy 0-1

Birmingham - Watford, wynik spotkania 0-1

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Birmingham i Watford, które odbyło się 16 marca o godzinie 15:00 na stadionie St. Andrew's @ Knighthead Park. Po zaciętym widowisku to goście z Watford wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy wynikiem 1-0. Już w pierwszej połowie udało im się zdobyć bramkę, która okazała się decydująca dla losów spotkania.

Millwall vs Watford, wynik 1-0

Spotkanie Millwall vs Watford zakończone wynikiem 1-0 dnia 2024-03-02 15:00

W ostatnim spotkaniu 35. kolejki Championship drużyna Millwall podejmowała Watford na własnym stadionie, The Den. Mecz rozegrany został 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Wynik końcowy to 1-0 dla gospodarzy, którzy zapewnili sobie cenne trzy punkty po bramce zdobytej jeszcze przed przerwą.

Mecz Sheffield Wednesday - Watford 0-0

Mecz między Sheffield Wednesday oraz Watford na obiekcie Hillsborough dnia 2024-01-31 19:45 - wynik końcowy 0-0

W meczu 29. kolejki Championship drużyny Sheffield Wednesday i Watford zmierzyły się na boisku Hillsborough. Mecz zakończył się remisem 0-0, a bramki nie padły zarówno przed przerwą, jak i w drugiej połowie. Spotkanie rozegrane zostało 19 dni temu, 31 stycznia o godzinie 19:45.

West Brom vs Watford 2-2

Na stadionie The Hawthorns dnia 2024-04-01 14:00 miał miejsce mecz między West Brom oraz Watford - końcowy wynik 2-2

W ostatnim meczu pomiędzy drużynami West Brom i Watford, które odbyło się na stadionie The Hawthorns, kibice mogli obejrzeć zacięte starcie, które zakończyło się remisem 2-2. Pomimo bramkowej niemocy w pierwszej połowie, druga połowa dostarczyła emocji i gole zostały strzelone. Mecz ten odbył się w ramach 40. kolejki Championship i miał miejsce 7 dni temu o godzinie 14:00, czyli 1 kwietnia 2024 roku.

Mecz pomiędzy Watford kontra Swansea wynik spotkania 1-1

Spotkanie między Watford oraz Swansea dnia 2024-03-06 19:45: 1-1

W niedawnym starciu w ramach 36. kolejki Championship Watford podejmował u siebie drużynę Swansea. Mecz rozegrany na stadionie Vicarage Road zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Swansea 1-0 na przerwę. Spotkanie, które odbyło się 5 dni temu, dostarczyło kibicom emocji do samego końca.

Mecz pomiędzy Watford vs Huddersfield wynik 1-2

Spotkanie Watford vs Huddersfield, wynik 1-2

W emocjonującym starciu piłkarskiej Championship, drużyna Watford podejmowała na własnym stadionie ekipę Huddersfield. Mecz odbył się 24 lutego o godzinie 15:00 na Vicarage Road. Ostatecznie to goście cieszyli się z zwycięstwa, pokonując gospodarzy 2:1. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji.

Mecz pomiędzy Watford vs Leicester zakończony wynikiem 1-2

Watford kontra Leicester, wynik meczu 1-2

W meczu 31. kolejki Championship, który odbył się 10 lutego 2024 roku na Vicarage Road, drużyna Watford podejmowała Leicester. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-1, którzy już na przerwę schodzili prowadzeniem 1-0. To było starcie pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które na długo pozostaną w pamięci kibiców obu ekip.