Mecz Watford - Rotherham dnia 2023-11-11 15:00 na stadionie Vicarage Road - końcowy wynik 5-0

W meczu rozgrywanym na Vicarage Road, drużyna Watford pokonała Rotherham aż 5:0. Od samego początku spotkania gospodarze dominowali na boisku, co przekładało się na wynik. Już na przerwę podopieczni trenera X prowadzili 2:0. Ostatecznie, po 90 minutach gry, Watford zapewniło sobie pewne zwycięstwo w kolejce 16. Championship.

Mecz pomiędzy drużynami Watford i Rotherham w Championship

W dniu 11 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 na stadionie Vicarage Road odbył się mecz pomiędzy drużynami Watford i Rotherham w ramach 16. kolejki ligi Championship.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 na korzyść gospodarzy. Już w 10. minucie M. Rajović otworzył wynik, a asystę zanotował K. Sema. W 45. minucie Rajović ponownie pokonał bramkarza drużyny przeciwnej, tym razem po asyście K. Sema. W drugiej połowie E. Kayembe strzelił kolejną bramkę dla Watford, po asyście R. Porteousa. Następnie T. Ince powiększył prowadzenie gospodarzy, zdobywając czwartego gola po podaniu R. Andrews. Ostatnią bramkę meczu zdobył Matheus Martins w 90. minucie, po asyście R. Healey.

W trakcie meczu sędzia Stephen Martin zdecydował się ukarać żółtymi kartkami rywali. Cafú otrzymał kartkę w 45. minucie, a dla drużyny gospodarzy żółte kartki zobaczyli Ryan Porteous w 58. minucie oraz Yaser Asprilla w 61. minucie.

Nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn.

W kolejnych meczach drużyna Watford zmierzy się z zespołami Leicester, Norwich oraz Hull City, natomiast Rotherham podejmie zespoły Leeds, Hull City oraz Birmingham.