Watford kontra West Brom, wynik spotkania - 2-2

Dnia 2023-09-20 18:45 na stadionie Vicarage Road odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Watford a West Brom.

Pierwsza połowa meczu między Watford i West Brom zakończyła się wynikiem 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: T. Ince 3' 1-0 I. Louza J. Swift 14' 1-1 J. Wallace 17' 1-2 D. Furlong Matheus Martins 23' 2-2 T. Ince

Żółte kartki Watford: Ryan Porteous 53' Imrân Louza 90'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 26'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki West Brom:

Główny arbiter spotkania to Leigh Doughty, Anglia. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Watford stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Sunderland i Cardiff a West Brom podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Wednesday i Birmingham.

Wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które startują w lidze Championship. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Ryan Porteous Jayson Molumby niejednokrotnie zapewniły wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to zmagania usypiające. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć bramki czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Watford i West Brom w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Vicarage Road.