Mecz między Watford oraz Millwall zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Vicarage Road dnia 2022-12-26 12:00

Watford vs Millwall 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Watford a Millwall wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-12-26 12:00 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 24 pomiędzy Watford a Millwall.

Gole strzelali: A. Voglsammer 22' 0-1 T. Bradshaw Z. Flemming 83' 0-2

Żółte kartki Watford: Leandro Bacuna 10' Daniel Bachmann 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 28' Danny McNamara 39' George Long 63'

Czerwone kartki Watford: Hassane Kamara 38'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Watford zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Reading a Millwall z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham oraz Sheffield Utd.

Oddani kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Leandro Bacuna George Saville wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Przyciągające uwagę walki między graczami ligowymi są bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Regularnie natrafiamy na wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Watford i Millwall z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Vicarage Road.