Dnia 2022-11-12 15:00 na stadionie Ashton Gate miał miejsce mecz między Bristol City i Watford: 0-0

Bristol City kontra Watford, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Bristol City a Watford wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-11-12 15:00 na stadionie Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 21 pomiędzy Bristol City a Watford.

Gole strzelali:

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 88'

Żółte kartki Watford: Mario Gaspar 53'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter spotkania - David Webb, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw Rotherham, następne spotkania z drużynami Stoke City i West Brom. Kolejno natomiast Watford zmierzy się z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Millwall.

Dzisiaj liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi starcia w lidze Championship. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Alex Scott Mario Gaspar często serwują wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Nieustannie obserwujemy brutalne faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych drużyn jak Bristol City i Watford w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Ashton Gate.