Stoke City vs Watford, wynik spotkania - 0-4

 

Pierwsza część spotkania między Stoke City a Watford zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

W dniu 2022-10-02 11:00 na stadionie bet365 Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Stoke City a Watford.

Gole strzelali: Ismaïla Sarr 12' 0-1 Hassane Kamara Ken Sema 64' 0-2 Keinan Davis 78' 0-3 Ismaïla Sarr Vakoun Issouf Bayo 84' 0-4 Imrân Louza

Żółte kartki Stoke City: Tariqe Fosu-Henry 14' Liam Delap 52'

Żółte kartki Watford: Daniel Bachmann 32' Yaser Asprilla 48' Ken Sema 64' Francisco Sierralta 69' Hamza Choudhury 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stoke City stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Preston. Kolejno natomiast Watford z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Norwich.

Wierni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Tariqe Fosu-Henry Daniel Bachmann wielokrotnie gwarantują kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między graczami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Zdarzają się wspaniałe bramki oraz asysty, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Stoke City i Watford oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, bet365 Stadium.