Watford kontra Sunderland, wynik meczu 2-2

Dnia 2022-09-17 14:00 na stadionie Vicarage Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 11. Zmierzyły się Watford i Sunderland.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Watford a Sunderland wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: K. Davis 34' 1-0 A. Alese 45' 1-1 J. Clarke L. O'Nien 62' 2-1 J. Bennette 87' 2-2 P. Roberts

Żółte kartki Watford:

Żółte kartki Sunderland: Patrick Roberts 59' Corry Evans 61' Jewison Bennette 88' Jay Matete 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny arbiter meczu to John Busby, Anglia. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Watford zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea i Blackpool. Kolejno natomiast Sunderland podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Swansea.

Kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Patrick Roberts nieraz zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania męczą fana. Trafiamy na bezlitosne faule, widowiskowe asysty oraz gole gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Watford i Sunderland oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Vicarage Road.