Mecz między Watford i Middlesbrough dnia 2022-08-30 19:00 - 2-1

W dniu 2022-08-30 19:00 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się Watford i Middlesbrough.

Pierwsza połowa meczu między Watford a Middlesbrough zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Rodrigo Muniz 4' 0-1 R. Giles I. Sarr 24' 1-1 João Pedro V. Bayo 90' 2-1

Żółte kartki Watford: Francisco Sierralta 61' Hamza Choudhury 90'

Żółte kartki Middlesbrough: Matt Crooks 38' Isaiah Jones 82' Paddy McNair 87' Riley McGree 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Watford stanie naprzeciw Reading, następne spotkania z drużynami Blackburn i Sunderland. Kolejno natomiast Middlesbrough z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Cardiff.

Wielu kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Francisco Sierralta Matt Crooks wielokrotnie zapewniają fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy efektowne gole oraz asysty, brutalne faule dodające smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Watford oraz Middlesbrough oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Vicarage Road.