Spotkanie Watford - Norwich zakończone wynikiem 0-3

Dnia 2022-01-21 20:00 na obiekcie sportowym Vicarage Road rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 23. Zmierzyły się Watford i Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania między Watford a Norwich wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: J. Sargent 51' 0-1 T. Pukki J. Sargent 74' 0-2 M. Rashica J. Kucka 90' 0-3

Żółte kartki Watford: Emmanuel Dennis 36' Emmanuel Dennis 78'

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 38'

Czerwone kartki Watford: Emmanuel Dennis 78'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Watford stawi czoła Burnley, następne spotkania z drużynami West Ham i Brighton. Kolejno natomiast Norwich z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Manchester City.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Emmanuel Dennis Kenny McLean raz za razem zaserwowały wyborowym fanom wiele wrażeń. Interesujące walki między graczami są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze usypiające. Ustawicznie natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League. Watford i Norwich i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Vicarage Road.