Mecz między Watford i West Ham zakończony wynikiem 1-4 dnia 2021-12-28 15:00 na stadionie Vicarage Road

W dniu 2021-12-28 15:00 na stadionie Vicarage Road odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Watford a West Ham.

Pierwsza połowa meczu między Watford i West Ham zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-4.

 

Gole strzelali: E. Dennis 4' 1-0 J. King T. Souček 27' 1-1 J. Bowen S. Benrahma 29' 1-2 M. Antonio M. Noble 58' 1-3 N. Vlašić 90' 1-4 J. Bowen

Żółte kartki Watford:

Żółte kartki West Ham: Craig Dawson 81'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter meczu - Anglia Darren, Anglia. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Watford stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Newcastle i Norwich. Kolejno natomiast West Ham podejmie Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Leeds.

Dzisiaj wielu fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi starcia w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych zawodników drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Craig Dawson nieraz zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Nieprzerwanie zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania między piłkarzami ligowymi są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe ligi Premier League. Udział takich lubianych zespołów jak Watford i West Ham w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Vicarage Road.